Základní informace

Steel Look

Systém, který se v porovnání s ostatními odlišuje charakteristickým vzhledem – hladkými a velmi úzkými profily, jež imitují ocelové profily. Nevšední design a styl zdůrazňují industriální charakter odvážných a nestandardním projektů. Široký výběr barev přináší možnost ideálního přizpůsobení každému typu projektu.

2 těsnění

3 komory

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Instalační hloubka zárubně – 83 mm
  • Instalační hloubka křídla – 67 mm
  • Zasklení izolačními skly od 21 do 26 mm
  • Standardní zasklení je 4/16Ar/4th [Ug=1,1]*
  • Tloušťka zasklení – 5 až 43 mm
  • Tepelně izolační schopnost – 2,56 W/m2K
  • Použití – pevné výklady, jednokřídlá okna, dvoukřídlá okna
  • Široký výběr barev

*Standard pro den 16.04.2019. Vyžaduje technologické potvrzení.

BAREVNOST

Barvy nejen zdůrazňují tvar hliníkových výrobků, ale také jim dodávají osobitý ráz a neopakovatelnou estetiku.

Všechny hliníkové systémy z naší nabídky jsou k dispozici ve dvou barevných vzornících – RAL a DECORAL. Nabízíme i eloxované výrobky. Tak široká nabídka umožňuje, že bez problému přizpůsobíte barvu oken výbavě interiéru i fasádě.

RAL

Základní barevný vzorník. Profily mohou mít jednu ze 213 hladkých barev nebo barev se strukturou písku a metalických barev.

DECORAL

Vzorník barev imitace dřeva. Hliníkové výrobky z naší nabídky mohou mít následující barvy: zlatý dub, ořech, mahagon, bahenní dub, buk, borovice, višeň, siena PL, siena rosso, winchester, zlatá třešeň.

KONSTRUKCE

Steel Look je okenní systém umožňující zajištění solidní a trvanlivé okenní konstrukce, určené ke komfortnímu, každodenním použití. Vzhledem ke své specifikaci se skvěle uplatní v pasivním a energeticky úsporném stavebnictví.  Tento systém se výborně hodí ke konstrukci jednokřídlých i dvoukřídlých oken otevíraných dovnitř. 

Díky výjimečné charakteristice – hladkým a velmi úzkým profilům – najde systém své uplatnění v nestandardních projektech. Skvěle se hodí pro pevné výklady s jednoduchými i izolačními skly. Profily Steel Look mohou mít libovolnou barvu z barevné škály RAL a dále mohou být provedeny v barvách imitujících dřevo. Díky tomu můžeme mít jistotu, že okna realizovaná v tomto systému budou vždy harmonicky navazovat na vzhled fasády a interiéru.