Prodejna oken, dveří a stínící techniky 

Vzorková prodejna a showroom Doktora Oken je v Rakovníku, ale dodáváme a montujeme produkty i v jiných městech a krajích (Střední Čechy, Praha, Chomutov, Pardubicko, Plzeňsko).

Kde nás najdete

Doktor Oken s.r.o.   

Trojanova 2106, Rakovník 26901

V moderním a příjemném prostředí máte možnost si prohlédnout velké množství vzorků exteriérové a interiérové stínící techniky, vzorníky látek různých barev a dekorů.  K dispozici jsou vzorky oken, dveří a garážových vrat. Profesionální servis a poradenství našeho obchodně technického zástupce je samozřejmostí.

  • široký sortiment výrobků  

  • spolupráce s českým výrobcem

  • velké množství vzorků a vzorníků přímo na prodejně

  • profesionální servis a poradenství na základě dlouholeté praxe

  • zajištění montáže a následné údržby

KONTAKT

Tereza Suttnerová

asistentka prodeje

tel: 734458699

suttnerova@doktoroken.cz   

Otevření prodejny v Rakovníku přirozeně navazuje na naši dlouholetou a bohatou zkušenost se servisem oken a dveří v rámci firmy Doktor Oken, kdy jsme se rozhodli naše služby rozšířit a nabídnout zákazníkům kvalitní produkty od výrobců KASKO a EKOOKNA. 

 Velkou výhodou je, že pokud si u nás produkt zakoupíte, jsme schopni Vám zajistit i jeho kompletní montáž a následnou pravidelnou údržbu tak, aby Vám sloužil co nejlépe po mnoho let. Bude nám potěšením Vás seznámit s naším sortimentem a službami, poskytnout Vám odborné poradenství a  konzultovat Vaše požadavky tak, abyste byli s výsledným řešením spokojení. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ZELENÁ ÚSPORÁM

Program zelená úsporám nyní nabízí možnost čerpání dotací i na stínící techniku a výměnu oken a dveří. Rádi Vám pomůžeme při vyřizování žádosti a potřebných dokumentů a vy tak ušetříte čas i peníze. 

Více informací o programu: https://www.novazelenausporam.cz/nabidka-dotaci/