Jsme tu pro Vás

Často kladené dotazy

Otázky zákazníků….

 

Dobrý den, našel jsem si na Vás na netu, opravujete i plastová okna?

Ano, servisujeme okna jak plastová, tak euro i hliníková.

 

Na kolik vyjde seřízení PVC oken v klasickém panelákovém bytě 3+1?

Účtujeme 500,- Kč/hod. práce 1 technika, 500,- Kč/výjezd + DPH, vychází to tedy na 1.150,- Kč vč. DPH.

 

Chtěl bych znát cenu výměny těsnění standardních PVC oken v panelovém bytě 3+1.

Pro výměnu těsnění musí technik přijet na zaměření a navzorkování těsnění a poté Vám zašleme cenovou nabídku k odsouhlasení. Obecně lze říci, že cena se dle typu těsnění pohybuje od 98,- Kč bez DPH/bm vč. montáže. K tomu je nutné počítat seřízení za 500,- Kč a dopravu též 500,- Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Na kolik by vyšla oprava 1ks žaluzie?

Účtujeme 200,- Kč za práci technika při opravě opravdu pouze 1ks žaluzie, 500,- Kč za výjezd a spotřebu materiálu, kdy vlasec stojí 22,- Kč/bm, řetízek 26,- Kč/bm, vedení řetízku 35,- Kč/ks, fixační kolíček 8,- Kč nebo 10,- Kč dle typu, … Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Nejde mi otevřít okno, kolik by stála oprava?

Účtujeme 500,- Kč/hod. práce 1 technika, 500,- Kč/výjezd. Cenu potřebného náhradního dílu těžko sdělit bez předchozí prohlídky technikem, jelikož každý výrobce má své ceny jednotlivých dílů. Proto je vždy nutná prohlídka, na jejímž základě bude zpracována cenová nabídka k odsouhlasení.

 

Dobrý den, praskla mi šňůra předokenní rolety. Kolik by mě stála oprava?

Na opravu předokenních rolet je nutné vyslat vždy dva techniky. Účtujeme 500,- Kč/hod. práce 1 technika, 500,- Kč/výjezd, naviják na šňůru/popruh je za 320,- Kč/ks, šňůra/popruh je za 30,- Kč/bm. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Výměna navijáku by tedy vyšla na 1.820,- Kč bez DPH (2.093,- Kč vč. DPH).

 

Servisujete jen okna nebo dodáváte i okenní sítě?

Zabýváme se kompletním servisem oken a dveří, dodáváme též nové okenní a dveřní sítě, veškerou stínící techniku exteriérovou i interiérovou (horizontální i vertikální žaluzie, textilní roletky, venkovní rolety a žaluzie, garážová vrata, …).