Koupí oken to nekončí

Specializujeme se na servis oken a dveří

SLEVA 20 % na výměnu těsnění do 30.6.2024

Výměna všech typů kování

Servis a opravy hliníkových dveří

Servis a opravy hliníkových oken

Frézované těsnění do drážky

Výměna těsnění všech typů

Výměna izolačních skel

Ceník servisu oken

Výměna kování u vchodových dveří

Doktor oken nabízí služby servisu oken a dveří

Doktor oken nejčastěji provádí pozáruční servis plastových oken a dveří. Servis okna spočívá v pravidelném mazání kování a všech pohyblivých částí okna.
Seřízení vchodových dveří a jejich promazání doporučujeme častěji než u oken samotných. Pokud chcete okna nebo dveře seřídit sami, zde je návod jak to udělat.

Servis plastových oken

Při servisu plastových oken a dveří se často setkáváme s rozbitým nebo částečně nefunkčním kováním. Tyto závady na dveřích lze opravit výměnou celého kování a nebo nějakou součástkou. Na starších plastových oknech měníme kování celé. U starších vchodových dveří nejčastěji opravujeme nebo měníme vícebodové zámky. Montujeme a opravujeme doplňky na vchodové dveře.

Můžete u nás nalézt tyto izolační skla: dvojskla, trojskla a bezpečnostní skla connex.

Oprava a servis žaluzií

Opravujeme žaluzie vertikální nebo horizontální. Pokud máte problém s žaluzií, kontaktujte nás a my Vám poradíme jak žaluzii opravit. U žaluzií se nejčastěji porouchává ovládací mechanizmus nebo praskne vlasec, řetízek.

Prodáváme a montujeme i nové žaluzie - vodorovné nebo svislé.

Ostatní služby

Doktor oken se nezabývá jen servisem a opravou plastových oken, ale i opravou eurooken. Jedná se většinou o opravy po škrábanci nebo oprava staršího laku.

Nabízíme také těsnění do oken. Např. těsnění do plastových oken, silikonové těsnění do oken. U starších typů oken se nedávalo dorazové těsnění. Těsnění do plastových oken a silikonové těsnění máme stále skladem a můžeme Vám ho namontovat kdykoliv. Přídavné, silikonové těsnění do dřevěných oken Vám můžeme vyfrézovat. 

Pokud máte rádi špaletová okna a chcete je opravit nebo zrenovovat určitě nás neváhejte kontaktovat. U špaletových oken se nejčastěji provádí opravy nátěrů.