Jak to všechno začalo

O nás

Firma Doktor Oken se zabývá komplexními službami v oblasti servisu plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří. Na trhu působíme již od roku 2006. Na pozadí celého projektu stojí myšlenka, že nestačí okna pouze jednorázově pořídit, ale je nutné se o ně pak náležitě starat a udržovat tak, aby zákazníkům sloužila co nejlépe a prodloužila se tak jejich životnost.

Od začátku působíme hlavně v regionech střední Čechy, Praha, Plzeňsko, které i nadále zůstávají hlavními oblastmi naší působnosti, ale po dohodě jsme schopni zajistit naše služby i v jiných krajích.

Nabízíme propracovaný, vysoce organizovaný servis od příjmu zakázek, montáže a servisu nejvyšší úrovně s profi vybavením až po havarijní službu. Naši pracovníci mají s montáží oken a dveří dlouhodobé zkušenosti, a proto jsme Vám schopni nabídnout špičkové služby na klíč. Náš servis využilo již více než 10.000 spokojených klientů jejichž portfolio je široké.

Mimo koncových zákazníků a domácností si naše služby oblíbily střední a velké firmy a v neposlední řadě bytová družstva, pro které zajišťujeme komplexní správu oken a dveří v celém objektu. Mezi naše zákazníky patří Česká spořitelna, Komerční banka, ATALIAN, GE Money Bank, OC Smíchov, bytová družstva v Praze, Plzni a Lounech.

Stejně jako auta, tak i okna potřebují svou pravidelnou péči, aby nám mohly být dobrými sluhy co nejdéle. Nezapomínejte proto na jejich údržbu, ať už sami či s Doktorem Oken.
Jaroslav Smolný jednatel společnosti Doktor oken s.r.o

Na nás se můžete spolehnout

Ať Vaše okná září nejen z venku, ale i funkčně. Servis oken jedině od Doktora Oken!

Praxe od roku 1996

Špičkový a profesionální servis

Záruka na provedené práce

Zákazníci se k nám rádi vrací

Více než 10 000 spokojených zákazníků

Výborný poměr cena/výkon