Koupí oken to nekončí

Servis oken a dveří

Specializujeme se na servis oken a dveří

Kování je mechanická část okna, kterou výrobce doporučuje jedenkrát  ročně seřídit a promazat. Pravidelnou údržbou zajistíte svým oknům spolehlivý chod, minimum poruch a prodloužení životnosti kování.

Pravidelná údržba zahrnuje promazání oken, výměna těsnění, klik a krytek pantů. Zajišťujeme servis od drobných poruch po složité úkony a opravy a to od jednotlivých oken a dveří po velké objekty, firmy a bytová družstva.

Ať už máte jakákoliv okna jsme schopni vám je zaservisovat a na naše služby poskytnout patřičnou záruku.

Jako jedni z mála servisních firem jsme schopni zajistit servis střešních oken od výrobců ROTO nebo VELUX. Servis dveří převážně vchodových spočívá opět v jejich důkladném seřízení a promazání. Seřízení zajistí plynulý chod u většiny zámků, nejvíce však u zámků s více body zamykání. K základnímu servisu dveří patří i nastavení správného chodu BRANA.

Seřízení vchodových dveří a jejich promazání doporučujeme častěji než u oken samotných.

Proč provádět u plastových oken pravidelný servis?

Na plastová okna působí v průběhu roku různé teploty. Rámy oken se v zimních měsících smršťují a v letních rozpínají. Tato skutečnost se pak projevuje na samotném chodu mechanizmu.Servisem oken a dveří si prodloužíte jejich životnost o několik let, nemusíte se tak strachovat, kdy okno nebo dveře přestanou fungovat nebo nepůjdou zavřít. Při servisu oken odbornou firmou je zaručen správný chod kování a jeho minimální opotřebení.

Působíme především v Praze

Servis oken a dveří provádíme především Praze a středočeském kraji, rádi, ale přijedeme i do ostatních krajů v rozumné dojezdové vzdálenosti.