Široký sortiment klik a kování

Výměna všech typů kování

Výměny kování u oken se provádí pokud přestane fungovat a nelze na něj sehnat náhradní díly. Dalším důvodem výměny je změna typu otevírání například ze sklopného okna udělat otvíravě sklopné tzv. ventilačku. Ke kování okna patří i kliky, které jsme schopni dodávat od různých výrobců v široké škále barev. Dodáváme i kliky se zámkem, jako pojistku proti otevření a dětské pojistky proti otevření okna (okno lze jen vyklopit nikoliv otevřít).

Výměnu kování jsme schopni zajistit od výrobců jako je například, ROTO, MACO, SCHÜCO, G-U, Siegenia-Aubi, KFV, GEZE a dalších. Základní postup opravy zahrnuje prvotní prohlídku naším odborným technikem, který specifikuje závadu, místo zaměří a upřesní se cenová nabídka a termín dodání. 

Oprava vchodových dveří často také vyžaduje součinnost elektrikáře specializovaného na slaboproud. V tomto případě místo v rámci naší havarijní služby zajistíme a následně je po konzultaci je domluven termín opravy závady.

V rámci našich doplňkových služeb zajistíme montáž i opravu otevírání oken v nepřístupné výšce, které se ovládají pákovým mechanismem nebo elektricky.