Veškeré opravy a široké doplňkové služby

Výměna kování u vchodových dveří

Výměna kování u vchodových dveří (hliníkových, plastových i dřevěných) se provádí hlavně po haváriích.

Nejčastěji se opravují dveře plastové a hliníkové. Našim zákazníkům proto doporučujeme, aby si nechali dveře odborně seřídit a hlavně minimálně jednou ročně namazat.

Výměnu kování jsme schopni zajistit od výrobců jako je například, ROTO, MACO, SCHÜCO, G-U, Siegenia-Aubi, KFV, GEZE a dalších. Kování na dveře dodáváme v době od 1 do 7 dnů. Vzhledem k různorodosti kování se u této opravy doporučuje zároveň výměna kliky. Celková doba opravy se pohybuje od 2-4 hodin. Doba je dána složitostí úprav kování a zamykacích bodů. Výměna kování u hliníkových dveří je v některých případech složitější a vyžaduje delší dobu opravy.

Při technické konzultaci je ve většině případů doba upřesněna.

Opravy protipožárních dveří provádíme v co nejkratším možném termínu.

Portály - jsou automatické dveře, které se samy otevírají a jsou k vidění například v obchodních centrech. I tyto dveře jsme Vám schopni opravit, případně seřídit. Délku trvání opravy nelze stanovit, je nutná odborná konzultace.

Naše doplňkové služby u vchodových dveří zahrunují: montáž nového BRANA, jeho seřízení, montáž stavěče, výměna zámků, výroba zámků se stejným typem klíče, montáže a opravy různých elektrických otvíračů dveří.