U nás vždy nejvýhodněji

Okna a dveře

SLEVA 20% na nová okna a dveře - platí do 30. 6. 2024

Pořiďte si nyní nová okna a dveře u Doktora Oken s akční slevou 20 %. Akce platí do 30. 6. 2024.

Jsme dynamický prodejce kvalitních výrobků značky EKO-OKNA S. A. Poptejte nás s jakýmkoliv druhem oken a dveří a my Vám zašleme nabídku ušitou na míru s nejlepšími cenami! 

  • široký sortiment výrobků  
  • spolupráce s  kvalitním českým výrobcem
  • velké množství vzorků a vzorníků na moderní prodejně v Rakovníku
  • profesionální servis a poradenství na základě dlouholeté praxe
  • zajištění montáže a následné údržby
Vzorková prodejna a showroom Doktora Oken je v Rakovníku, ale dodáváme a montujeme produkty i v jiných městech a krajích (Střední Čechy, Praha, Chomutov, Pardubicko, Plzeňsko).

 Nabídka produktů

Navštivte naši prodejnu a vyberte si dle svého gusta

Naše nabídka oken a dveří je široká, můžete vybírat mezi plastovými, dřevěnými nebo hliníkovými. Rovněž dodáváme veškeré příslušenství. K dispozici je několik desítek barev a dekorů tak aby barevně ladily k exteriéru celého objektu od moderního až po klasický. Spolupracujeme s výrobcem EKO-OKNA S.A. jejichž produkty zajišťují nejvyšší úroveň bezpečnosti, vynikající zvukovou izolaci a bezproblémovou funkčnost po mnoho let. Bude nám potěšením Vás přivítat v naší moderní prodejně v Rakovníku kde si můžete výrobky prohlédnout, projít si vzorník a spolu s naším odborně technickým zástupcem zkonzultovat všechny Vaše požadavky.  

Vše co potřebujete k dokonalému bydlení

Od podzimu 2020 jsme pro Vás nově otevřeli prodejnu oken, dveří a veškeré stínící techniky v Rakovníku. Otevření prodejny přirozeně navazuje na naši dlouholetou a bohatou zkušenost se servisem oken a dveří v rámci firmy Doktor Oken, kdy jsme se rozhodli naše služby rozšířit a nabídnout zákazníkům kvalitní produkty od výrobců KASKO a EKOOKNA. 

V moderním a příjemném prostředí máte možnost si prohlédnout velké množství vzorků exteriérové a interiérové stínící techniky, vzorníky látek různých barev a dekorů. K dispozici jsou vzorky oken, dveří a garážových vrat. Profesionální servis a poradenství našeho obchodně technického zástupce je samozřejmostí. Velkou výhodou je, že pokud si u nás produkt zakoupíte, jsme schopni Vám zajistit i jeho kompletní montáž a následnou pravidelnou údržbu tak aby Vám sloužil co nejlépe po mnoho let. Bude nám potěšením Vás seznámit s naším sortimentem a službami, poskytnout Vám odborné poradenství a  konzultovat Vaše požadavky tak abyste byli s výsledným řešením spokojení. Těšíme se na Vaši návštěvu.