Nadčasový design, minimální údržba  a luxusní vzhled.

Hliníkové bioklimatické pergoly

Novinka v naší nabídce

Moderní a chytré zastřešení

Hlavní předností hliníkové pergoly je důmyslný systém jejího zastřešení. Ten je tvořen hliníkovými naklápěcími lamelami, které umožňují regulaci stínění a odvětrávání přehřátého vzduchu. Pohyb lamel je zajištěn elektromechanicky a všechny funkce se ovládají jednoduše pomocí ovladače. Lamely jsou doplněny o gumové těsnění, a tak je zajištěn i tichý chod a eliminace vibrací.

K absolutnímu komfortu dále napomáhá i celá řada doplňkového příslušenství. Konstrukce pergoly je navíc uzpůsobena k možnosti montáže dalšího stínění.

Údržba

Hliníkové pergoly jsou vlastně bezúdržbové a není nutné jim v této oblasti věnovat zvýšenou pozornost. V případě nutnosti je ale možné použít neagresivní čistící prostředky bez rozpouštědel, které nijak nenaruší povrch pergoly.

ZÁRUKA

  • 5 let na samotnou pergolu

  • 2 roky na posuvné sestavy

Bioklimatická pergola poskytne inteligentní ochranu proti slunečnímu záření. Pohyblivé hliníkové lamely lze naklápět v rozmezí 0 až 90 stupňů, což umožňuje efektivně regulovat sluneční energii v závislosti na pohybu slunce.

Důmyslný systém zastřešení zajišťuje přirozené proudění vzduchu, takže pod pergolou je vždy příjemně. Dle potřeby lze odvětrávat teplý vzduch a znemožnit tak přehřátí prostoru.

Bioklimatická pergola přináší spolehlivou ochranu proti dešti. Lamely v uzavřené poloze skvěle těsní, takže vodu nepropustí dovnitř. Z konstrukce pak dešťovou vodu odvádí integrovaný odtokový systém.

Integrované LED osvětlení

Pergolu lze opatřit LED pásky, které jsou instalovány na lamely. Osvětlení je možné ovládat ovladačem VAR, kde lze regulovat svítivost LED pásků.

Boční zasklení

Boční zasklení pergoly je řešeno formou "zimní zahrady", kdy je pergola ze všech stran zasklená a izolovaná od vnějších vlivů. Spolu s vytápěním tak vytvoří perfektní prostředí, v němž lze trávit čas i v zimním období.

Stínění

Stínění je také velmi funkčním prvkem, kterým lze pergolu opatřit. Vybrat si můžete hned z několika variant stínění - venkovní žaluzie, screenové rolety, textilní roletky..

Vytápění = infrazářič

Toto příslušenstvní lze využít pouze v případě bočně zasklené pergoly. Vytápění má vlastní konzoly k upěvnění na pergolu, a také vlastní dálkový ovladač.

Dešťový/sluneční/větrný senzor

Rádi Vám k pergolám poskytneme více informací 

Kontakt: Luboš Šika - obchodně technický zástupce  tel: 737 037 415    email: sika@doktoroken.cz