Specializujeme se na servis oken a dveří 

Servis oken a dveří Praha

AKCE - 20% na nová okna a dveře

Úspora energií je v dnešní době velmi aktuální téma. Výměnou oken a dveří můžete ušetřit  až 40% výdajů na vytápění.

Využijte slevu 20% na nová okna a dveře od Doktora Oken a kontaktujte nás ještě dnes.

Servis oken a dveří poskytujeme po celé Praze. Nejčastěji provádíme záruční a pozáruční servis plastových oken. U plastových oken se nejčastěji provádí jejich seřízení, opravy kování a opravy žaluzií.

Servis hliníkových oken je podobný jako u plastových oken. U plastových nebo hliníkových dveří provádíme standardně záruční i pozáruční servis po celé Praze. Plastové a hliníkové dveře nejčastěji seřizujeme a měníme kování. Při servisu oken se setkáváme ve velké míře i s opravami všech typů žaluzií a jejich vnitřních mechanizmů. Montáž nových žaluzií jsme schopni učinit do tří dnů od zaměření.

Naše firma nabízí po celé Praze opravy a renovace dřevěných oken. Do této kategorie spadají okna jednoduchá, špaletová a eurookna. Praha jako historické město má v mnoha budovách okna špaletová s jejichž renovací máme bohaté zkušenosti.  Renovaci a opravy eurooken provádíme u zákazníka na místě, pokud to prostor dovolí. Pokud si zákazník přeje, odvážíme křídla špaletových oken na dílnu a zde provádíme jejich renovaci nebo opravu. Pokud zákazník potřebuje servis oken v Praze ve večerních hodinách, lze i tuto variantu dohodnout.

Pokud projevíte zájem o servis oken nebo dveří v Praze, kontaktujte nás nebo se podívejte na kompletní nabídku našich služeb.