Moderní vzhled a elegance

Screenové rolety

Screenové rolety jako nedílná součást moderních domů jejichž vzhled podtrhuje architektonický ráz celého objektu.

Využívají se zejména pro zastínění velkých prosklených ploch a celoskleněných fasád. Chrání před slunečním zářením a pomáhají zajistit příjemné klima v interiéru tím, že zabraňují průniku světla. Velmi oblíbené jsou jako volba při zastínění pergol či zimních zahrad. Speciální technické látky umožňují částečný prostup světla do interiéru kdy poskytnou dostatečné soukromí a zároveň vizuální kontakt s okolím. Na naší prodejně máme velké množství vzorků různých typů screenových rolet, které vyhoví různým požadavkům zákazníka.

Jedinečné výhody:

  • Maximální ochrana proti slunečnímu záření
  • Úspora energie
  • Světelná propustnost
  • Vizuální kontakt s okolím
  • Ochrana soukromí
  • Moderní estetický prvek
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům

Produkty

Speciální technické tkaniny Soltis a Serge 

- speciálně vyvinuté pro exteriérové stínění velkých prosklených ploch
- ochrana proti tepelnému záření při zachování příjemné světelné úrovně v interiéru
- vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, výborná barevná stálost a dlouhá životnost

Tyto vlastnosti jsou důvodem pro zvyšující se zájem o tyto stínící materiály jak u architektů, tak i u konečných uživatelů pro individuální bydlení.

Soltis 86 nabízí bezkonkurenční viditelnost směrem ven a úroveň přenosu přirozeného světla, což je prospěšné pro pohodu uživatele. Umožňuje tím stálý kontakt s okolím a zároveň není vidět do interiéru. Faktor propustnosti světla je cca 20%.

Soltis 92 působí jako účinný tepelný štít. Blokuje až 97% tepla pokud je umístěna v exteriéru. Tato mikroperforovaná látka nabízí nejlepší dostupnou tepelnou ochranu.

Soltis 92 B/O umožňuje úplné zatemnění, odráží 100% UV, tepla a světla. Tato neprůhledná tkanina je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Za použití Ghibli III je ideálním řešením pro promítací sály, školící místnosti, atd.

Serge 600 je tkanina, která je utkaná ze skelných vláken potažených PVC vrstvou s obsahem 42% skelného vlákna a 58% PVC. Díky svým vynikajícím vlastnostem nabízejí tepelnou ochranu, ochranu proti slunci. Dostatečná propustnost denního světla vytváří přirozenou atmosféru v místnosti a zároveň umožňuje dobrý výhled ven.