Moderní vzhled a elegance

Screenové rolety

Na pořízené produkty poskytujeme 1. servis zdarma

Screenové rolety jako nedílná součást moderních domů jejichž vzhled podtrhuje architektonický ráz celého objektu.

Využívají se zejména pro zastínění velkých prosklených ploch a celoskleněných fasád. Chrání před slunečním zářením a pomáhají zajistit příjemné klima v interiéru tím, že zabraňují průniku světla. Velmi oblíbené jsou jako volba při zastínění pergol či zimních zahrad. Speciální technické látky umožňují částečný prostup světla do interiéru kdy poskytnou dostatečné soukromí a zároveň vizuální kontakt s okolím. Na naší prodejně máme velké množství vzorků různých typů screenových rolet, které vyhoví různým požadavkům zákazníka.

Jedinečné výhody:

  • Maximální ochrana proti slunečnímu záření
  • Úspora energie
  • Světelná propustnost
  • Vizuální kontakt s okolím
  • Ochrana soukromí
  • Moderní estetický prvek
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům

Produkty

Speciální technické tkaniny Soltis a Serge 

- speciálně vyvinuté pro exteriérové stínění velkých prosklených ploch
- ochrana proti tepelnému záření při zachování příjemné světelné úrovně v interiéru
- vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, výborná barevná stálost a dlouhá životnost

Tyto vlastnosti jsou důvodem pro zvyšující se zájem o tyto stínící materiály jak u architektů, tak i u konečných uživatelů pro individuální bydlení.

Soltis 86 nabízí bezkonkurenční viditelnost směrem ven a úroveň přenosu přirozeného světla, což je prospěšné pro pohodu uživatele. Umožňuje tím stálý kontakt s okolím a zároveň není vidět do interiéru. Faktor propustnosti světla je cca 20%.

Soltis 92 působí jako účinný tepelný štít. Blokuje až 97% tepla pokud je umístěna v exteriéru. Tato mikroperforovaná látka nabízí nejlepší dostupnou tepelnou ochranu.

Soltis 92 B/O umožňuje úplné zatemnění, odráží 100% UV, tepla a světla. Tato neprůhledná tkanina je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Za použití Ghibli III je ideálním řešením pro promítací sály, školící místnosti, atd.

Serge 600 je tkanina, která je utkaná ze skelných vláken potažených PVC vrstvou s obsahem 42% skelného vlákna a 58% PVC. Díky svým vynikajícím vlastnostem nabízejí tepelnou ochranu, ochranu proti slunci. Dostatečná propustnost denního světla vytváří přirozenou atmosféru v místnosti a zároveň umožňuje dobrý výhled ven.