Základní informace

Kolekce AluLine

Spojení populárních vzorů s trvanlivostí, kterou se vyznačuje hliník. Zákazník si může vybrat nejen vzor, ale i tloušťku, barvu a druh výplně panelu. Kolekce AluLine poskytuje téměř neomezené možnosti. Navíc si zákazník může vytvořit vlastní, neopakovatelný projekt dveří a tím dodat svému domu jedinečný vzhled.

Barevný vzorník:

Tvar madla:

Vzor skla:

FUNKČNOST

Moderní design, Volnost při výběru doplňků a bohatství barev, díky nim se naše dveře stanou originální vizitkou každého domu. Nejkvalitnější materiály, které používáme při jejich výrobě jsou zase zárukou bezpečnosti, funkčnosti a trvanlivosti na dlouhá léta.

Výjimečně odolný systém profilů představuje dokonalou ochranu. Díky vhodné volbě jednotlivých prvků kování můžeme snadno dosáhnout maximální třídu odolnosti proti vloupání. Nic nebrání tomu, abychom naše dveře doplnili o nejmodernější řešení, jako je numerická klávesnice nebo čtečka otisků prstů.

Dveře lze podle uvážení vybavit klikami nebo madly. Používání dveří určitě usnadní nízký práh, do kterého se vyplatí investovat zejména tehdy, když dům obývají tělesně postižené nebo starší osoby. 

TRVANLIVOST

Vysoce kvalitní komponenty, ze kterých se vyrábějí naše dveře a kontrola v každé fázi výroby dávají záruku trvanlivosti na dlouhá léta.

Naše dveře se vyznačují zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Zásluhou své konstrukce tvoří dokonalou tepelnou a akustickou izolaci. Všimněme si také výplně dveřních panelů.

Našim Zákazníkům nabízíme panely se dvěma druhy výplní – z polyuretanové pěny a překližky nebo z extrudovaného polystyrenu XPS, z nichž každá může mít tloušťku 24 nebo 36 mm. Panely vyrábíme podle vkusu zákazníků a technických požadavků z HPL desek a z hliníkového plechu.

ESTETIKA

Okouzlují vybraných vzhledem a perfektním provedením. Nabízíme Vám dveře, které byly navrženy s ohledem na zákazníky a pro zákazníky.

Naše nabídka obsahuje úplnou škálu modelů, které tvoří stoprocentní odpověď na potřeby trhu.Obrovský počet vzorů, bohatství doplňků, ozdob a barev jsou zárukou toho, že je můžeme snadno přizpůsobit vzhledu ostatních dveří, oken a celého domu.

Dveřní panely mohou mít nejrůznější povrchovou úpravu. Jejich povrch lze ozdobit aplikacemi z nerezové oceli nebo vytvořit prostorovou, rýhovanou strukturu. Nabízíme také ozdoby z nerezové oceli lícující s povrchem panelu. Díky tak rozsáhlému výběru naše dveře ideálně ladí jak s novátorskými projekty, tak s budovami klasického vzhledu.