Základní informace

EkoSun HST

Systém EkoSun HST poskytuje nevídané pohodlí a umožňuje výrobu prostorných prosklených konstrukcí. Nízký profil zaručuje přiměřené prosvětlení a současně zajišťuje nejvyšší míru vodotěsnosti. Díky použití nízkého prahu umožňuje systém EkoSun HST tvorbu bezbariérové architektury.

1,0

Uw pro Ug=0.7 (teplý rámeček)

1 pojezdová kolejnice

#vzornik-barev-pvc-okna

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • stavební hloubka 76 mm,
  • zasklívání sestavami do tloušťky 25 mm,
  • Uw = 1,0 W/(m2K)*,
  • dostupné s bílým, hnědým a karamelovým jádrem, 
  • 2 pojezdové kolejnice,
  • možnost dvoubarevné laminace.

*s použitím skla se součinitelem Ug = 0,5 a distančního rámečku Swisspacer Ultimate

KONSTRUKCE

Systém EvolutionDrive SF znamená především univerzálnost použití. S jeho použitím lze vyrábět jak posuvná okna, tak dveře. Stavební hloubka, která je 76 mm, je stejná, jako v případě systému Streamline 76, díky čemuž je kompatibilní se všemi profily a spojkami z profilové série Streamline. 

Maximální tloušťka zasklení v tomto systému je 25 mm. To umožňuje vytvoření optimální bariéry proti povětrnostním podmínkám a také zajišťuje přístup přirozeného osvětlení. 

Systém EvolutionDrive SF je dostupný s bílým, hnědým a karamelovým jádrem. Může mít libovolnou barvu z palety barev Salamander. Široká paleta barev poskytuje tvůrčí prostor projektantům a uživatelům otvorových výplní, umožňuje se přizpůsobit každému individuálnímu stavebnímu stylu. Posuvná okna a dveře vyrobené z tohoto systému mohou být laminovány jednostranně, oboustranně nebo ve dvoubarevném provedení. 

ÚSPORA ENERGIE

EkoSun HST, tedy zdvižně-posuvné balkonové dveře, je výrobek, který vyžaduje dokonalé technické a technologické znalosti. Balkonové dveře HST jsou systémem, který je určen především pro investory, kteří mají jednoznačná očekávání. Požadují výrobky vysoké kvality, tak aby celá stavba přesně odpovídala jejich přáním a očekáváním.

EkoSun HST umožňuje použití nejširších a nejteplejších zasklívacích sestav (do 54 mm), což způsobuje, že okna vyrobená v tomto systému mají nadprůměrné tepelné parametry. Větší prosklená plocha a nižší PVC profil mají vliv na zlepšení těchto tepelných parametrů.

MOŽNOSTI PROVEDENÍ

Dveře EkoSun HST mohou být vyrobeny dle schématu A. Dveře se dvěma křídly, z nichž jedno je posuvné.

#vzornik-barev-pvc-okna