Základní informace

Easy Slide

Ekonomický systém, který dokáže úspěšně nahradit tradiční okna. Posuvný systém šetří prostor uvnitř místností. Doporučuje se pro menší posuvné dveře.

1,6

Uw pro Ug=1.0 (teplý rámeček)

1-2 počet pojezdů

#vzornik-barev-pvc-okna

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • montážní hloubka – 60 mm,
  • zasklení se šířkou od 4 do 20 mm,
  • standardní zasklení je 4/10Ar/4th [Ug=1,4]*,
  • maximální hmotnost křídla – 60 kg,
  • počet pojezdů – 1 nebo 2,
  • možnost dýhování duo-kolor,
  • jednoduchá funkce posunutí křídel,
  • použití kartáčových těsnění mezi křídlem a rámem a také mezi křídly.

*standard pro den 16.04.2019. Vyžaduje technologické potvrzení.

KONSTRUKCE

Systém Easy Slide dává možnost vytvořit posuvné dveře, které úspěšně nahradí tradiční okna. Dveře se mohou pohybovat na jednom nebo dvou pojezdech. Zasklení do šířky 19 mm umožňuje použití dvou skel, což značně zlepšuje tepelnou izolaci konstrukce. Systém je vyztužen ocelí, ale přesto je třeba připomenout, že konstrukční omezení tohoto systému je 60 kg na křídlo.

Zajímavého vzhledu dveří lze dosáhnout díky barevnému provedení. Posuvné dveře vyrobené na základě systému Easy Slide mohou mít jakoukoliv barvu z palety barev Aluplast. Nabízíme jednostranné nebo oboustranné dýhování a dýhování typu duo-kolor. Profily dveří mohou mít jinou barvu z vnější strany a jinou z vnitřní.

Křídla oken vyrobená na základě systému Easy Slide se pohybují po jednom nebo dvou pojezdech. Pojezdy jsou vybaveny velice kvalitními nivelačními podložkami pro systémy PVC, bočními konzolami, držáky odlehčujícími vodící rolky. Tyto prvky zajistí bezproblémový chod a zabrání zablokování systému.

DOPLŇKY

Okna a dveře – a zejména posuvné dveře – plní stále více dekorativní funkci. Existuje mnoho způsobů, jak z nich vytvořit pozoruhodný estetický prvek v rámci celé budovy či interiéru. Pro naše zákazníky máme několik návrhů.

Základem je volba barvy a textury dýhy. Máme širokou paletu barev. Současná technologie nám umožňuje jednostranné nebo oboustranné dýhování a dýhování typu duo-kolor.

Aby posuvné dveře dobře izolovaly, doporučujeme je vybavit dvoukomorovým zasklením a teplým distančním rámečkem. Tyto dva prvky mají obrovský vliv na součinitel prostupu tepla celé konstrukce.

Pro systém Easy Slide nabízíme tři typy rozšíření – 15, 60 a 130 mm. K dispozici jsou také vnější parapety v šířkách 105 a 150 mm.

Pro zajištění stálého přívodu vzduchu v místnostech doporučujeme posuvné dveře vybavit větracími klapkami. Doporučeným modelem je v tomto případě větrací klapka Renson.

Bezpečnost používání posuvných dveří Easy Slide zaručuje klika s klíčem.

MOŽNOSTI PROVEDENÍ

Posuvné dveře vyrobené na základě systému Multi Slide se mohou pohybovat podle dvou schémat.

  • Schéma A – dvě křídla, z nichž jedno je pojízdné.
  • Schéma D – dvě křídla a oba jsou pojízdná.